O NAS

ARTVERSE to agencja interaktywna tworzona przez kreatywnych specjalistów.
Jesteśmy interaktywną agencją reklamową zajmującą się marketingiem wizerunku firmy, produktów oraz usług. Nasze działania koncentrują się na tworzeniu profesjonalnych kampanii oraz wdrażaniu strategii dla nowych marek, jak i opracowaniu optymalizacji działań już istniejących.

ARTVERSE to jednak coś znacznie więcej niż agencja interaktywna. To skuteczna reklama, nieszablonowe myślenie, pewne zyski, innowacyjne kreacje i dojrzałe strategie działania. Zajmujemy się wdrażaniem technologii z zakresu 3D do świata reklamy. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi firmami, z osobami prywatnymi i klientami instytucjonalnymi.

ZESPÓŁ

Jesteśmy artystycznym kolektywem, który tworzy zaawansowane technologicznie projekty dla świata reklamy i biznesu. Zespół agencji to grupa dynamicznych i ambitnych ludzi. ARTVERSE jest mieszanką utalentowanych osób, którzy kreatywną pracą inspirują innych swoimi rewolucyjnymi pomysłami. Jesteśmy również studiem graficznym wyspecjalizowanym w kreowaniu grafiki komputerowej, wizualizacji 3d, animacji 3D oraz cyfrowych efektów specjalnych. Zespół ARTVESRE to zdolni graficy, koderzy, programiści, copywriterzy, specjaliści od social media i reklamy internetowej. Wykonamy dogłębną analizę potrzeb Twojej firmy, dzięki czemu stworzymy kampanię promocyjną, której wdrożenie przyniesie Ci realne zyski. Dołożymy wszelkich starań, byś był widoczny w sieci. Twój sukces będzie naszym sukcesem!

Nasz zespół tworzy grupa otwartych ludzi, pełnych zapału i chętnych do podejmowania kolejnych wyzwań. Czerpiemy inspiracje z otaczającego nas świata. Chcemy zmieniać go na lepsze, dlatego naszym celem jest tworzenie funkcjonalnych i innowacyjnych projektów.

Powstaliśmy w Lublinie, ale działamy na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami. Myślimy globalnie i tworzymy globalnie. Naszą specjalizacją jest tworzenie aplikacji, wdrażanie systemów e-commerce i projektowanie stron internetowych. Aby zapewnić kompleksowe usługi naszym Klientom, oferujemy także działania z zakresu e-marketingu, identyfikacji wizualnej oraz fotografii i e-video. Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy w przy pracach z zakresu consultingu oraz audytów projektów IT.

Nasze aplikacje i strony internetowe wyróżnia atrakcyjny design, logika konstrukcji, wysoka użyteczność i zgodność z najnowszymi technologiami oraz trendami. Wszystkie projekty są dedykowane i dostosowane do indywidulanych potrzeb. Rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga niepowtarzalnego podejścia i zrozumienia.

JAK DZIAŁAMY

Angażujemy się, słuchamy, doradzamy, proponujemy optymalne rozwiązania.
Relacje z klientami opieramy na ścisłej współpracy i indywidualnym podejściu, starając się zrozumieć specyfikę każdej branży i dostosować do niej odpowiednie rozwiązania technologiczne i marketingowe.

Tworzymy tylko najlepsze kampanie marketingowe i zawsze osiągamy zamierzony cel. Oferujemy najwyższy standard Obsługi naszych Klientów, który osiągamy dzięki uczciwości i doskonałej komunikacji.

Kreujemy marketing dla ludzi, stale rozwijając sie w oparciu o ich potrzeby i wymagania.

© 2018 ARTVERSE | All Rights Reserved | Region: Polska | Polityka prywatności