Design Studio

Projektowanie Graficzne

Ilustracje

Tworzymy projekty według specyfikacji klienta z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Dlaczego? Bo najważniejsze jest pierwsze wrażenie, które ma zachęcać klienta.

Oferujemy Państwu usługę polegającą na szeroko rozumianym projektowaniu graficznym. Można u nas zamówić projekt do wydruku w drukarni. Kwestia projektowania jest dla nas kluczowa – stąd przykładamy ogromną wagę do doboru odpowiednich narzędzi programistycznych i sprzętowych. Obieg pracy podlegający pełnemu zarządzaniu kolorem oraz dbałości o każde jego ogniwo stawia nas w czołówce na lokalnym rynku.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace graficzne, projekty newsletterów/mailingów html, banery flash i statyczne, projekty folderów, ulotek, wizytówek, logotypy, strony www, reklamy prasowe, fotografia produktowa i wiele innych.

Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę na poprawność językową i stylistyczną tekstów zamieszczanych w projektowanych materiałach – język i jego poprawność bywają szczególnie ważne z punktu widzenia odbiorcy reklamy. W tym miejscu należy także wspomnieć o doborze odpowiedniej typografii do danych projektów.

Wszystkie projektowane u nas rzeczy mogą być z powodzeniem u nas drukowane. Daje to Państwu pewność co do jakości końcowego produktu.

Projektowanie graficzne / Ilustracje / malarstwo cyfrowe
– adaptacja projektów do poligrafii / druku
– adaptacja projektów do celów cyfrowych
– projekty koncepcyjne
– ilustracje produktowe
– ilustracje dekoracyjne
– ikonografia
– typografia
– projektowanie elementów interfejsu do gier i aplikacji (UI)
– projektowanie produkcyjne
– photobashing

Projekty graficzne identyfikacji wizualnej
– Projekty Logo / Lift
– Projekt oznakowania firmowego

© 2018 ARTVERSE | All Rights Reserved | Region: Polska | Polityka prywatności