Poligrafia

Druk Offsetowy

„Konik” naszej działalności. Ponad dziesięć lat doświadczenia w dziedzinie przygotowania materiałów do druku pozwala nam na sprawne i szybkie opracowywanie, wykonywanie i dostarczanie gotowych produktów. Nowoczesne maszyny drukarskie dają nam duże możliwości i zmniejszają koszty druku. Dzięki temu możemy zachować odpowiednią relację cen do wysokiej jakości. Podczas druku na bieżąco kontrolujemy stan Państwa zamówienia pod względem kolorystycznym. Najwyższa jakość i zadowolenie klientów są dla nas priorytetami, dlatego nie ma mowy o żadnej oszczędności z naszej strony na materiałach drukarskich i papierach.

Praca jest naszą pasją. Cały czas poszerzamy naszą wiedzę na temat metod drukowania i nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Realizację nawet najtrudniejszych zleceń umożliwia nam wieloletnie doświadczenie oraz świetnie wyposażony park maszynowy. Dzięki temu otrzymają Państwo niepowtarzalny produkt końcowy.

Tradycyjna technika offsetowa jest świetna do wydruku katalogów, wizytówek oraz kalendarzy trójdzielnych. Bardzo dobrze sprawdza się również podczas przygotowania plakatów, ulotek promocyjnych, zaproszeń i wielu innych materiałów. Przy dużych nakładach pozwala osiągnąć zdecydowanie najlepszą cenę. Co ważne, gwarantuje także najwyższą jakość wydruku. W ten sposób drukuje się materiały z bogatym, “soczystym” kolorem. Wygląd i wrażenie, jakie zostawia po sobie wydruk offsetowy, są znacznie bardziej profesjonalne niż w przypadku jakiejkolwiek innej techniki druku.

DRUK OFFSETOWY – druk wysokonakładowy:

– wizytówki
– ulotki
– foldery
– katalogi
– broszury
– gazetki reklamowe
– plakaty
– kalendarze
– papiery firmowe
– teczki ofertowe
– kartki pocztowe
– notesy
 
© 2018 ARTVERSE | All Rights Reserved | Region: Polska | Polityka prywatności