Filmy
i animacja

Tworzymy materiały video wraz z towarzyszącymi im animacjami, grafiką oraz planszami informacyjnymi. Przykładamy duża wagę do wyglądu filmu, który powinien być estetyczny i zgodny z aktualnymi trendami. Niemniej bardzo istotny jest dla nas treściwy i interesujący przekaz. Nasze filmy dostosowane są pod względem technicznym do najpopularniejszych internetowych platform takich jak Youtube, Vimeo oraz Facebook.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Logo Reveal 
Uwolnij swoje logo

Krótkie formy multimedialne mające za zadanie prezentację znaku i często wchodzące w skład cyfrowej identyfikacji wizualnej firmy.

Filmy reklamowe i promocyjne
Jedna z naszych głównych specjalizacji. Są to realizacje skupiające się na zaprezentowaniu potencjalnemu klientowi fizycznego produktu. Forma promocji, którą obecnie wdrażają producenci oraz duże sieci sklepów. Takie filmy świetnie nadają się do pokazania różnych sprzętów, jak choćby elektronika użytkowa czy sprzęt gospodarstwa domowego. Na video pokazany jest sposób korzystanie ze sprzętu, jego właściwości, cechy wróżniające produkt oraz wygląd fizyczny. Taka forma stanowi idealne uzupełnienie tekstu oraz zdjęć i jest obecnie dla klienta, pierwszym źródłem informacji o produkcie. Produkcja filmów reklamowych i promocyjnych wg procedur wypracowanych na podstawie setek filmów dla firm z całej Polski pozwala na sprawną realizację zlecenia. Tworzymy unikalną koncepcję filmu i scenariusz dopasowany do profilu firmy i Twoich oczekiwań.

Filmy korporacyjne i wizerunkowe
Produkcja filmów korporacyjnych i wizerunkowych opiera się na tworzeniu spójnego, profesjonalnego wizerunku firmy. To również narzędzie komunikacji pomiędzy firmą i jej potencjalnymi klientami. Pracujemy według przemyślanych i wielokrotnie przetestowanych procedur, które nigdy nas nie zawiodły. Każdą produkcję zaczynamy od poznania Twoich potrzeb i oczekiwań po to by stworzyć koncepcję dopasowaną do profilu przedsiębiorstwa. Jest to krótkie przedstawienie działalności Twojej firmy, jej celów, misji, wyznawanych wartości, realizowanych projektów, atmosfery panującej w pracy. Tego typu produkcje są często stosowane jako videowizytówka firmy wyświetlana na głównej witrynie w internecie lub jako film na targi, konferencje, spotkania biznesowe. Równie dobrze mogą być to filmy do zamieszczenia w witrynie internetowej, na kanale Youtube, portalach społecznościowych, które poprawią komunikację z otoczeniem biznesowym, zaprezentują firmę i jej produkty

Spoty TV i reklamy telewizyjne
Wyznacznikiem dobrego spotu telewizyjnego jest to, czy zainteresował widzów i nakłonił ich do działania. Dobrze wiemy, że najlepszym środkiem do osiągnięcia tego celu jest wywołanie emocji. Dlatego poświęcamy dużo czasu na opracowanie odpowiedniej koncepcji filmu i zawarcie w nim emocjonalnego przekazu. Produkcja spotów tv i reklam telewizyjnych odbywa się w kilku krokach, dzięki czemu realizujemy ją szybko, sprawnie i w stałym kontakcie z klientem. Są to filmy reklamujące dany produkt, markę, ideę; standardowo rozumiana reklama, wyświetlana w internecie

Spoty TV i reklamy telewizyjne
Wyznacznikiem dobrego spotu telewizyjnego jest to, czy zainteresował widzów i nakłonił ich do działania. Dobrze wiemy, że najlepszym środkiem do osiągnięcia tego celu jest wywołanie emocji. Dlatego poświęcamy dużo czasu na opracowanie odpowiedniej koncepcji filmu i zawarcie w nim emocjonalnego przekazu. Produkcja spotów tv i reklam telewizyjnych odbywa się w kilku krokach, dzięki czemu realizujemy ją szybko, sprawnie i w stałym kontakcie z klientem. Są to filmy reklamujące dany produkt, markę, ideę; standardowo rozumiana reklama, wyświetlana w internecie

Animacje reklamowe i promocyjne 2D i 3D
Produkcja animacji promocyjnych i reklamowych 3D i 2D to sposób na proste wytłumaczenie widzom skomplikowanych zagadnień, pokazanie fantastycznego, odrealnionego świata itp. Animacje sprawdzają się bardzo dobrze w filmach promocyjnych, korporacyjnych, instruktażowych lub jako spoty tv. Specjalizujemy się w różnych formach animacji: od najprostszej ruchomej ikonografiki, przez animacje rysunkowe po zaawansowane 3D.

Explain Videos
filmy wyjaśniające

Krótkie ale treściwe prezentacje, objaśniające zarówno skomplikowane zagadnienia i procesy, jak i kondensujące prostą treść w estetyczną formę.

Filmy Szkoleniowe i Instruktażowe
Produkcja filmów szkoleniowych dla firm opiera się na tworzeniu materiałów skierowanych do klientów lub pracowników firmy, mające za zadanie zapoznanie ich z danym produktem, procedurą, projektem oraz wyjaśnienie różnych zagadnień w prosty i przystępny sposób. Filmy te mogą być tworzone zarówno dla pracowników i prezentowane podczas szkoleń, jak i dla klientów firmy – zawierają wówczas np. instrukcję użytkowania danego produktu. W produkcjach tego typu dobrze sprawdzają się animacje np. whiteboard.

Filmy z konferencji, eventów i imprez firmowych
Nagrywanie filmów z konferencji, imprez firmowych i eventów służy nie tylko dokumentowaniu tych zdarzeń, ale służy integracji zespołu, który będzie miał pamiątkę ze wspólnego szkolenia, wyjazdu integracyjnego, jubileuszu itp. Zdarzenia przedstawiane są często w skróconej formie, z podłożoną muzyką i zmontowane w dynamicznej formie. Produkcja tego typu filmów wymaga dobrego przygotowania i pracy według ustalonego harmonogramu. Opracowaliśmy system działania, dzięki któremu jesteśmy przygotowani na różne, nawet bardzo niespodziewane sytuacje.

PRODUKCJA FILMOWA

Produkcja filmowa opiera się przede wszystkim na tworzeniu filmów reklamowych – krótkich, ale jednocześnie niezwykle treściwych. Nie oznacza to wcale, że są one przeładowane treścią – zawierają jednak te wszystkie informacje, które w danym momencie konkretna firma chce przekazać swoim klientom; pojawienie się na rynku nowej usługi, produktu, czy powstanie nowego oddziału. Produkcja filmowa obejmuje swoim zasięgiem spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy instruktażowe, wszelkiego rodzaju prezentacje multimedialne oraz relacje.

Z badań przeprowadzanych przez wiele firm zajmujących się monitorowaniem marketingu w Internecie wynika, że użytkownicy sieci, a tym samym potencjalni klienci, najbardziej zainteresowani są treściami wzbogaconymi o zdjęcia oraz filmy video. Nie ma więc żadnych wątpliwości – aby uatrakcyjnić swój wizerunek oraz trafić do szerokiego grona odbiorców, koniecznie trzeba zainwestować w dobrej jakości film promocyjny.

Nasza agencja zajmuje się tworzeniem scenariuszy idealnie dopasowanych do profilu prowadzonej przez Państwa działalności. W dalszej kolejności następuje produkcja filmu oraz postprodukcja, a więc wszystkie działania montażowe, związane z efektami wizualnymi oraz dźwiękowymi. Odpowiednio przygotowany film może trafić wprost do sieci, na popularne serwisy, gdzie każdego dnia obejrzy go duża liczba potencjalnych klientów.

SPOTY REKLAMOWE

Promowanie swoich usług czy produktów w dobie rozpowszechnionego Internetu i łatwego dostępu do informacji, staje się coraz trudniejsze. Aby oferta dotarła do naszych klientów i miała szansę przebić się przez gąszcz propozycji konkurencyjnych firm, musi zostać przedstawiona w ciekawy i zaskakujący sposób, pozostając jednocześnie prostą i szybko trafiającą do odbiorcy. Tak właśnie działa ARTVERSE!

Tworzone przez nas spoty reklamowe są oryginalne i dostosowane do potrzeb klienta. To one, w dużej mierze, przyczyniają się do znacznego wzrostu świadomości wśród konsumentów, względem reklamowanego produktu czy też usługi. W krótkim czasie, spot reklamowy przyciąga uwagę odbiorcy, szybko i skutecznie przekazując najważniejsze informacje. Jego wielką zaletą jest jego nieograniczony zasięg, co wiąże się ze znacznym obniżeniem kosztów promocji.

Prowadzona przez nas działalność powstała z myślą o rozwijającym się internetowym medium. Zdajemy sobie sprawę, że obecna komunikacja z klientem to już nie tylko reklamy telewizyjne, radiowe, prasowe czy outdoorowe. Pojawia się coraz większe zapotrzebowanie na komunikację z klientem poprzez internetowy, multimedialny przekaz wykorzystujący techniki cyfrowe. Komunikacja ta nie polega wyłącznie na reklamie, a w coraz większym stopniu na budowaniu relacji z klientem i tworzeniu pozytywnego wizerunku firmy. Kanałami tej komunikacji są strony www, telewizja internetowa, Youtube, Vimeo oraz portale społecznościowe.

Nasza oferta nakierowana jest na takie media. Posiadamy niezbędną wiedzę do tego aby nagrać, zmontować lub zanimować klip lub spot reklamowy czy też wizerunkowy a następnie umieścić go w internecie. Co ważne w naszej działalności jesteśmy skupieni na powstaniu dobrego produktu czy jest to spot informacyjny, wizerunkowy, reklama w internecie czy inna produkcja filmowa lub video.

VIDEO MARKETING

Video marketing to stosunkowo nowe pojęcie. Pod tym pojęciem kryje się szerzenie wiedzy oraz idei za pomocą nagrań video oraz animacji. Obecnie na popularności zyskują filmy produktowe oraz explainer video, które ułatwiają komunikacje z klientem. Wpływa to w znaczący sposób na sprzedaż produktów, usług oraz promowanie organizacji, czy projektów. Te dwa rodzaje filmów to obok produkcji filmów promocyjnych to główny obszar naszej działalności.

Obracając się w kręgu młodych ludzi z dużych miast dobrze rozumiemy ten segment rynku. Mamy głowy pełne nieszablonowych pomysłów i umiejętności do ich realizacji. Lubimy podejmować się zadań specjalnych wymagających dużej sprawności działania i twórczego myślenia. Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkcje były ciekawe, niedrogie i skuteczne, wywoływały pozytywne skojarzenia z marką oraz firmą i przekładały się na zwiększony ruch w sieci. Dążymy do tego, aby dzięki naszej pracy klienci pozytywnie postrzegali Państwa firmę oraz jej produkty.

FILM KORPORACYJNY

Produkcja filmów korporacyjnych to znakomity oraz skuteczny sposób reklamy dla dużych przedsiębiorstw. To świetnie rozwiązanie dla spółek czy też organizacji systematycznie budują wizerunek marki zarówno w kraju jak i zagranicą.

Film korporacyjny to narzędzie public relations, które jest znakomitym środkiem przekazu informacji oraz budowania pozytywnego wizerunku firmy bądź organizacji. Filmy korporacyjne opisują historię firmy, sukcesy, pracowników, produkty/usługi/projekty oraz są świetnym instrumentem do motywacji sprzedażowej pracowników. Filmy korporacyjne znajdują zastosowanie w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej. W komunikacji wewnętrznej ułatwiają nowemu pracownikowi wdrożenie się i lepsze poznanie firmy oraz umożliwiają szybszą integrację z pracownikami już zatrudnionymi. W komunikacji zewnętrznej film korporacyjny ma za zadanie zaprezentować firmę potencjalnym klientom, kontrahentom lub partnerom oraz zwiększyć jej renomę.

W obecnych czasach firma bez odpowiedniej reklamy nie istnieje. Film korporacyjny pozwala dostarczyć potencjalnemu klientowi cenną wiedzę o firmie i jej usługach bądź produktach. Produkcja filmów korporacyjnych stała się jednym z najskuteczniejszych środków przekazu, którego siła polega na spójnym i atrakcyjnym połączeniu różnego rodzaju mediów, takich jak zdjęcia, film, animacja, muzyka, lektor. Poruszający się obraz wraz z dźwiękiem bardziej skupi swoją uwagę niż przykładowo reklama w gazecie czy billboard.

Filmy korporacyjne można wykorzystać jako ciekawy film wizerunkowy na stronę internetową, film rekrutacyjny na targi pracy lub uczelnię, film informacyjny dla Twoich potencjalnych klientów lub partnerów. Aby produkcja filmowa przebiegła bez problemu oraz z jak najlepszym efektem, trzeba drobiazgowo przedstawić cele danego projektu, zdefiniować grupę docelową, określić kierunek realizacji względem Państwa oczekiwań. Musimy odpowiedzieć na pytanie, kto będzie odbiorcą filmu? Jakie wrażenia ma wywołać materiał? Co jest głównym celem projektu?

FILMY SZKOLENIOWE

Filmy szkoleniowe to skuteczny i nowoczesny sposób na pozyskanie lub uzupełnienie wiedzy. Zamiast nudnych wykładów lub czytania nużących materiałów można obejrzeć ciekawy film. Taka produkcja filmowa może być alternatywą dla tradycyjnych szkoleń, zwłaszcza wtedy gdy konieczne jest zobrazowanie danego tematu.

Zaletą filmów szkoleniowych jest ciekawa prezentacja i oszczędność w zakresie szkoleń – pracownik nie musi wyjeżdżać na szkolenie, a co za tym idzie nie płacimy za dojazd, nocleg, wynajem sali itd. Filmy szkoleniowe zwiększają efektywność w podnoszeniu kwalifikacji pracowników, można bowiem wielokrotnie je oglądać, dzięki czemu pracownik może powtórzyć materiał i utrwalić wiedzę. Wykonane przez nas filmy szkoleniowe pomogą zaprezentować każdą treść w bardzo przyjaznej formie. Wystąpienia, konferencje, sympozja naukowe, lekcje w szkołach – filmy szkoleniowe zawsze są bardzo dobrą pomocą. Mogą się także przydać podczas przeprowadzania szkoleń zdalnych, przy pomocy Internetu. Wszystkie produkcje z zakresu contentu video wykonujemy w sposób profesjonalny i twórczy.

Tworząc filmy szkoleniowe wykorzystujemy różne formy prezentacji wizualnej, m.in. animacje 3D i 2D, zdjęcia, wykresy, diagramy i inne elementy, które urozmaicają przekaz i wzmacniają edukacyjno-szkoleniowy charakter filmu.

Nasza produkcja filmowa wyróżnia się zawsze dynamiką oraz oryginalnym i interesującym przekazem. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, jesteśmy elastyczni i z chęcią dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań naszych Klientów, ale także proponujemy własne pomysły. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, doświadczoną ekipą oraz wykorzystujemy najnowsze technologie.

ZDJĘCIA Z DRONA

Zdjęcia oraz filmowanie z lotu ptaka (drona) to doskonały sposób na atrakcyjne przedstawienie rozległych terenów i budynków widzianych z góry. Nic więc dziwnego, że filmowanie z powietrza cieszy się sporą popularnością. Malownicze ujęcia wykonane z wysokiej perspektywy stanowią interesujące urozmaicenie każdej produkcji filmowej i tym samym skutecznie przyciągają uwagę widza. Zdjęcia wykonane z lotu ptaka można wykorzystać we wszelkich formach filmowych, począwszy od fabuły i dokumentu, poprzez filmy promocyjne miast i regionów, aż po prezentację firm i infrastruktury. W ramach usługi, jaką jest filmowanie z powietrza, tworzymy wszystkie te materiały.

Drony wykorzystywane do nagrywania zdjęć wyposażone są w system stabilizowania obrazu, a także wysokiej jakości kamerę. Ze względów bezpieczeństwa posiadają również GPS, czy też nowoczesne systemy umożliwiające automatyczny powrót do miejsca startu i lądowanie. Na rynku dostępne są różne typy bezzałogowych maszyn latających, dzięki którym filmowanie z lotu ptaka nie sprawia profesjonalistom najmniejszych trudności. Urządzenia te różnią się między innymi rozmiarem, mocą, wagą, czy też poziomem trudności obsługi.

Jakość zdjęć z drona w dużej mierze zależy od parametrów używanego sprzętu, jak i umiejętności operatora, którego zadaniem jest odpowiednie sterowanie maszyną i wybór najlepszych ujęć. Filmowanie z drona możliwe jest nawet z wysokości 300 metrów, urządzenie to pozwala ponadto na wykonywanie ciekawych zbliżeń wybranych miejsc i obiektów.

Niewielkie rozmiary i ciche działanie bezzałogowych statków powietrznych to ogromne atuty przy realizowaniu nagrań w mieście, a nawet wewnątrz budynków. To tylko kilka, spośród licznych powodów popularności dronów, które uważa się za technologię rewolucjonizującą branżę filmową i reklamową. Dziś filmowanie z drona to już właściwie standard. O wiele dziwniejsze jest to, że niektórzy z usługi tej nie korzystają.

Zdjęcia z drona, które wykonujemy, wyróżniają się znakomitą jakością obrazu, intensywnymi barwami, dokładnie oddanymi detalami i wspaniałymi panoramami. Zdjęcia realizowane z powietrza wykorzystujemy do produkcji spotów reklamowych, filmów korporacyjnych oraz teledysków. Profesjonalne filmowanie z powietrza powierzamy licencjonowanym operatorom, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w filmowaniu i sterowaniu dronem. Korzystając z nowoczesnego sprzętu i szerokiej wiedzy z łatwością uchwycą oni wszelkie interesujące ujęcia, zarówno malownicze i sielankowe, jak taż te bardziej dynamiczne.

ANIMACJE 3D I WIZUALIZACJE 3D

ANIMACJE 3D
Ich wykorzystanie pozwala na niemal nieograniczone możliwości wdrażania w życie kreatywnych pomysłów reklamowych. Animacje 3D nadają się do spotów reklamowych, ale także różnego typu filmów edukacyjnych i szkoleniowych. Animacje 3D nierzadko stają się dodatkiem do konwencjonalnych realizacji, wykorzystujących nagrywanie realnej sceny. Ich potencjał jest ogromny, a efekty 3D spotykamy niemal na każdym kroku – od filmów i seriali, po gry wideo.

Animacje produktowe:
Przedstawiają produkt w sposób szczegółowy i użyteczny. Animacje 3D produktów tworzy się , aby zaprezentować przedmiot bardziej sugestywnie, biorąc pod uwagę mechanizm działania jego ruchomych elementów. Animacje produktowe zlecają zazwyczaj producenci, projektanci lub agencje reklamowe, które chcą w zrozumiały i atrakcyjny sposób zaprezentować inwestorom swój produkt i jego funkcjonalność, zasadę działania lub budowę przed wdrożeniem go do produkcji.

Animacje reklamowe:
Animacje reklamowe to skuteczna i nowoczesna forma promocji, z której korzystają zarówno małe firmy, jak i wielkie korporacje. Animacje 3D występują w spotach reklamowych emitowanych w telewizji lub internecie. Mają za zadanie zachęcenie klienta do dokonania zakupu danego produktu lub skorzystania z określonych usług.

Animacje filmowe:
Animowane efekty 3D oraz efekty specjalne wykorzystywane są w filmach i grach komputerowych. Animacje 3D pozwalają wykreować nieistniejącą postać lub dowolny świat bez ruszania się z miejsca, bez użycia kamer, świateł i angażowania ekipy filmowej czy aktorów.

WIZUALIZACJE 3D
Korzystanie z profesjonalnych wizualizacji 3D to domena wszelkich biur projektowych oraz firm zajmujących się tworzeniem nowych przedmiotów czy obiektów. Może to stanowić doskonały sposób na reklamę i zwiększanie swojej popularności wśród odbiorców. Wizualizacja 3D oddziałuje o wiele mocniej niż słowny opis danego produktu. Zmysł wzroku decyduje w ostatecznym rozrachunku o ocenie atrakcyjności danego przekazu. Taka forma graficzna doskonale sprawdza się w branży budowlanej. Dzięki obecnej technologii wizualizacje 3D nierzadko do złudzenia przypominają obiekty w realnym świecie.

Wizualizacje architektoniczne:
Podstawowy nośnik informacji graficznej o planowanej inwestycji. Wizualizacje architektoniczne wykorzystywane są zarówno na etapie projektowania danej budowli, jak i podczas poszukiwania inwestorów czy ostatecznych klientów. Ten rodzaj wizualizacji 3D cechuje się wysoką skutecznością w przyciąganiu uwagi odbiorców.

Wizualizacje wnętrz 3D:
Prezentują pomieszczenia biurowe, powierzchnie mieszkalne i przemysłowe. Wizualizacje 3d wnętrz dają ogromne możliwości w pracy nad aranżacjami. Przy użyciu nowoczesnych technologii tworzenia wizualizacji fotorealistycznych ciężko odróżnić obraz wykonany komputerowo od autentycznej fotografii.

Wizualizacje produktowe / reklamowe:
Wizualizacje produktowe 3D zaczynają odgrywać coraz większą rolę w branży reklamowej. Dzieje się tak dlatego, że koszty wykonania wizualizacji 3D są mniejsze niż przeprowadzenie profesjonalnej sesji nagraniowej, a oferuje ona o wiele większe możliwości w zakresie sposobu prezentacji produktu i wykorzystania materiału w dalszych realizacjach.

Wykorzystując technologie – wizualizacje 3D można uzyskać efekty, które są niemożliwe lub trudne do osiągnięcia w rzeczywistości, dzięki temu prezentowany przedmiot staje się w naszych oczach znacznie atrakcyjniejszy.

 

W naszej ofercie znajdują się krótkie spoty reklamowe,
jak i bardziej zaawansowane filmy promocyjne:

 • Animacje 3D
 • Animacja znaku i elementów graficznych
 • Animacje edukacyjne
 • Filmy reklamowe
 • Filmy dokumentalne/okolicznościowe
 • Materiały szkoleniowe i instruktażowe
 • Prezentacje multimedialne
 • Spoty promocyjne
 • E-video na potrzeby socialmedia
 • Trailery spektakli teatralnych
 • Postprodukcja
© 2018 ARTVERSE | All Rights Reserved | Region: Polska | Polityka prywatności